Zegarki szwajcarskie

bandeau2_c2fa8d48cd

“L’Atelier de Maurice Lacroix” to szwajcarska manufaktura, za którą stoją projektanci, inżynierowie, konstruktorzy i zegarmistrzowie, tworzący niezwykłe kolekcje zegarków z własnymi mechanizmami.

Chronoswiss

Założona przez Gerd-R. Langa manufaktura Chronoswiss nie toleruje żadnych ograniczeń jakościowych a najważniejsze są klasyczne wartości sztuki tworzenia zegarków. Zegarki produkowane są z zachowaniem tradycyjnych metod, wiele z nich jest wytwarzanych ręcznie. Mechaniczny zegarek jest inwestycją kapitału , składa hołd tradycyjnemu kunsztowi , jednocześnie odmierzając czas.

continental_cover

Marka Continental ma ustabilizowaną pozycję na rynku zegarkowym, a swój sukces zawdzięcza m.in. czerpaniu z najlepszych tradycji szwajcarskiego rzemiosła i łączeniu ich z inspirującymi projektami, precyzją oraz niezawodnością. Wieloletnie doświadczenie firmy odzwierciedla różnorodna oferta przystosowana do potrzeb i kieszeni wymagającego klienta.

Zegarek_Cover

 Celem firmy Cover jest konstruowanie wyrafinowanych, modnych zegarków szwajcarskich wysokiej jakości w możliwie jak najbardziej dostępnej cenie. Projektanci Cover kładą szczególny nacisk na połączenie zegarmistrzowskiej tradycji z nowoczesnością. Marka idzie z duchem czasu, a czasomierze stworzone przez zespół doświadczonych zegarmistrzów zachwycają precyzją wykonania.