Home / William L 1985 o marce

William L 1985 o marce

WILLIAM L. 1985 O MARCE

Marka William L. 1985 powstała dzięki zapałowi, energii, wiedzy i doświadczeniu jej założyciela – Guillaume’a Laidet, który przez lata pracował dla największych manufaktur zegarmistrzowskich na świecie. To właśnie on, gdy zauważył jak wielkim zainteresowaniem wśród jego znajomych cieszy się odrestaurowany, odziedziczony po pra-prawuju chronograf, postanowił poszukać jego odpowiedników ale ich ceny były niedostępne dla niego i jego przyjaciół. Postanowił więc iść na przekór – stworzył markę modnych, wysokiej jakości, zegarków wzorowanych na ekskluzywnych modelach rodem z lat 50-tych. To wszystko w doskonałych cenach.

Zachowując piękny oraz ponadczasowy styl zegarków vintage marka William L. 1985 zdobyła serca klientów, zarówno panów jak i pań, na całym świecie. Tym samym udowadniając, że klasyka jest zawsze w modzie.

WILLIAM L. 1985  O ZEGARKACH

Wszystkie zegarki William L. 1985 są projektowane w Paryżu. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów jak antyalergiczna stal szlachetna 316l czy wysokogatunkowa skóra, z której wykonane są paski. Serce zegarków stanowią kwarcowe i automatyczne mechanizmy japońskie Seiko oraz Miyota, które od lat cieszą się ogromnym powodzeniem i zaufaniem klientów. W zależności od modelu posiadają funkcje: chronografu, chronografu ze skalą tachometryczną, telemetr, wskazanie dnia miesiąca oraz tygodnia. Wszystkie są wodoszczelne do 5 ATM .