Home / Maurice Lacroix / Nowości BASELWORLD – Maurice Lacroix

Nowości BASELWORLD – Maurice Lacroix

NOWOŚCI MAURICE LACROIX

TARGI BASELWORLD TO WSPANIAŁE I JEDYNE W SWOIM RODZAJU WYDARZENIE NA RYNKU ZEGARKOWYM I JUBILERSKIM, KTÓRE POZWALA PRODUCENTOM Z BRANŻY ZAPREZENTOWAĆ SWOJE OSIĄGNIĘCIA I UKAZAĆ NAJNOWSZE TRENDY

Marka Maurice Lacroix jak co roku zaznaczyła swoją obecność, stawiając na nowe techniczne rozwiązania zamknięte w nowoczesnym wzornictwie.

Manufaktura znana jest z tworzenia imponujących męskich czasomierzy, zarówno kwarcowych jak i mechanicznych. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat Maurice Lacroix konsekwentnie rozwija damską kolekcję zegarków. W tym roku poszerza ofertę dla kobiet o nowe eleganckie modele.

Warto zwrócić szczególną uwagę na zegarek Masterpiece Power of Love. Posiada on mechanizm automatyczny w całości zaprojektowany i złożony w pracowni producenta. ML256 to już czternasty mechanizm manufakturowy, jakim może poszczycić się marka.

Kolekcja Fiaba Date została wzbogacona o model z powłoką ze złota oraz stalową wersję z drogocennymi diamentami na tarczy. Każdy z zegarków dostępny będzie z filigranową kopertą o średnicy 28 mm lub większą 32 mm.

W tym roku powiększyła się również rodzina linii Eliros. Proste wzornictwo i czysta elegancja to określenia które charakteryzują Eliros Date Ladies. Marka zadbała o różnorodność modeli w obrębie tej kolekcji. Nowością jest wersja z granatową lub lakierowaną na biało tarczą, użycie diamentów i cyfr rzymskich jako indeksów. „M” na pasku nie jest już wypukłe, a zrównane z linią skóry, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia.

Marka Maurice Lacroix stworzyła również odpowiadającą damskim zegarkom, równorzędną kolekcję Eliros Date dla mężczyzn oraz Eliros Chronographe i nowe modele Les Classiques.

Manufaktura znacząco poszerzyła swoją flagową kolekcję linii Pontos S dzięki imponującym modelom: Diver, Extreme i Regatta. Każdy z nich łączy dynamiczne wzornictwo, zdecydowana kolorystyka i komplikacje, które podkreślają sportowy szyk.

Ostatnią propozycją manufaktury jest wypuszczenie na rynek limitowanej wersji debiutującego w zeszłym roku (również na targach BASELWORLD) modelu Masterpiece Gravity. To gratka dla miłośników czasomierzy. Zegarek dostępny będzie w trzech wariantach – dwa z nich w limitacji 250 sztuk i jednym wyjątkowym Masterpiece Gravity „40th Anniversary” Limited. Jest to zegarek jubileuszowy w limitacji 40 sztuk.

RelatedPost