Najnowsza kolekcja Esprit fw 2012

Kalifornijski Duch

Klasyczne, sportowe, biżuteryjne fashion – Warto poznać całe spektrum modowych możliwości jakie daje nam do wyboru na ten sezon marka Esprit.

W 1968 roku w San Francisco, w stanie California, Susie oraz Douglas Tompkins pod koniec lata objeżdżali całe Stany Zjednoczone i ze swojego samochodu sprzedawali swoją pierwszą kolekcję Esprit. To był początek marki ESPRIT. Autentyczna i naturalna, inspirowana słońcem i morzem, pełna radości życia – taki był duch pierwszej kolekcji ESPRIT i taki jest jej duch również teraz. Dzisiaj Esprit to międzynarodowy Brand – rozpoznawalny w każdym zakątku świata. Produkuje ubrania, obuwie, okulary, biżuterię, zapachy a nawet ma całą swoją kolekcję rzeczy dla domu. Projektuje również swoje kolekcje zegarków dla kobiet i mężczyzn, które zawsze są zgodne z cała linią wszystkich produktów. Inspirowane tym samym duchem jaki przyświecał Susie i Douglasowi Tompkins w 1968 roku w Californii.

Poznajcie nową kolekcję zegarków ESPRIT na sezon fall/winter 2012

Esprit Marin Aluminium Speed

Wykonane z super lekkiego aluminium. Posiadają wskazanie dnia tygodnia oraz dnia miesiąca. Do tego są wodoszczelne do 100 m! Na tarczy cyrkonie. W kolorach: brązu, złota, srebra, czerni i fioletu

Esprit Marin 68 Speed Pastel

Cała paleta kolorów w pastelowych odcieniach. Zegarki poza godziną wskazują także dzień tygodnia i miesiąca. Są na super miękkich silikonowych paskach i mają wodoszczelność do 100 m. dostępne w kolorach: różu, błękitu, fioletu oraz zieleni.

Esprit Alcenia

Subtelne połączenie skórzanego paska i stalowej bransolety. Dla Pań ceniących sobie casual look

Esprit Horizon

Biżuteria czy zegarek? A może jedno i drugie? Idealne połączenie. Stalowa bransoleta wysadzana cyrkoniami idealnie pasuje do zegarka ale tez może być noszona zupełnie oddzielnie.