Home / Maurice Lacroix / Nagroda Doskonałość Mody dla zegarków Maurice Lacroix

Nagroda Doskonałość Mody dla zegarków Maurice Lacroix

Zegarek Maurice Lacroix Masterpiece Power of Love zdobył nagrodę Doskonałość Mody magazynu Twój Styl w kategorii zegarków luksusowych. Takie wyróżnienie to prawdziwe uznanie dla kunsztu manufaktury, której zegarki to nie tylko prawdziwe dzieła sztuki, ale także dzieła mody. Kreatywność i mechaniczny geniusz Maurice Lacroix  zdają się nie mieć ograniczeń. MP7258_SS001_150_PR_A

Power of Love to luksusowy czasomierz z trzema zintegrowanymi kołami zębatymi w kształcie serc, oparty o nowy mechanizm manufakturowy ML256.  Koła te co minutę układają się w słowo „LOVE”. Splendoru i luksusu zegarkowi dodają 72 diamenty najwyższej jakości, którymi wysadzona jest jego koperta. Jest to prawdziwy hołd dla miłości i jej znaczenia w naszym życiu.

statuetka Dosk Mody 2015 - small

 

Doskonałość Mody to najbardziej prestiżowa, modowa nagroda w Polsce przyznawana od 17 lat przez magazyn Twój Styl. Dla klientów jest wyznacznikiem jakości marki, jej popularności oraz tego jak bardzo marka jest pożądana. Twój Styl należący do wydawnictwa Bauer to największy w Polsce luksusowy magazyn dla pań. Dla wielu kobiet w Polsce jest biblią stylu i mody. Laureaci nagrody Doskonałość Mody wybierani są przez niezależne jury, które składa się z największych autorytetów mody w Polsce.

Nagroda dowodzi też, jak silna oraz pożądana na Polskim rynku jest marka Maurice Lacroix. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi z tego powodu. Jest to prawdziwe uznanie dla kunsztu tej manufaktury i pokazuje, że spełnia ona oczekiwania najbardziej wymagających klientów.