MANUFAKTURA MAURICE LACROIX W SAIGNELÉGIER

Dzięki nowoczesnemu podejściu do tradycyjnego zegarmistrzostwa i ciągłemu dążeniu do doskonałości, manufaktura Maurice Lacroix stworzyła już 13 własnych mechanizmów manufakturowy. Każdy z nich to małe arcydzieło sztuki zegarmistrzowskiej – w całości zaprojektowane i złożone w warsztatach producenta.

Co roku manufaktura prezentuje nowe, techniczne rozwiązania uzupełnione nowoczesnym wzornictwem. To dzięki takim firmom jak Maurice Lacroix Szwajcaria może być nazywana krajem mistrzów zegarmistrzostwa.

NASZE MECHANIZMY

Firma Maurice Lacroix z charakterystyczną dla siebie precyzją tworzy mechaniczne czasomierze. Produkcją zajmują się wykwalifikowani zegarmistrzowie. Każdy zegarek to efekt pracy ludzkiego geniuszu i złożonej linii produkcyjnej, spod której wychodzą nawet te najmniejsze, najbardziej skomplikowane elementy mechanizmu. Większość rozwiązań i mechanizmów stworzonych przez Maurice Lacroix została przez firmę zastrzeżona lub opatentowana. Mechanizm manufakturowy to taki, który został cały od projektu do efektu po zdobienia stworzony we własnych warsztatach, bardzo często mechanizmy takie są w dalszym ciągu składane ręcznie przez prawdziwych wirtuozów zegarmistrzostwa.

ZAPRASZAMY NA POLSKIE STRONY MAURICE LACROIX

www.mauricelacroix.pl