Home / Maurice Lacroix / Maurice Lacroix Juggle Challenge

Maurice Lacroix Juggle Challenge

MAURICE LACROIX ORAZ FC BARCELONA OGŁASZAJĄ KONKURS

„PIŁKARSKIE TRIKI”

Maurice Lacroix oraz jej partner FC Barcelona mają zaszczyt ogłosić konkurs „piłkarskie triki”. Konkurs odbywa się od 13 czerwca do 11 lipca, uczestniczyć mogą ochotnicy z całego świata, tak aby wspólnie, wirtualnie wraz z piłkarzami Barcelony stworzyć największą społeczność piłkarskich żonglerów na świecie.

www.jugglechallenge.com

Piłka nożna jest uniwersalna i wszyscy ją lubimy, zaś ładna żonglerka (albo inny fajny trik) wyzwala uśmiechy na twarzach całego świata. Dlatego też w dniu 13 czerwca, piłkarze FC Barcelona uruchomili zegar Maurice Lacroix wraz z pokazem kilku swoich imponujących sztuczek. Natomiast miłośnicy piłki nożnej z całego świata będą mieli niepowtarzalną okazję żonglować i bawić się z najlepszymi. Celem konkursu jest wspólna zabawa, żonglować może każdy, wszędzie i czym tylko potrafi.

Dlatego też nagraj swoje triki przy pomocy jakiekolwiek urządzenia mobilnego, tak aby filmik miał maksymalnie 10 sekund, następnie prześlij go do naszej platformy. Każdy przesłany filmik, powiększy zegar Maurice Lacroix tak aby stworzyć najdłuższą żonglerkę na świecie.

Wszystkie przesłane filmiki stworzą unikalną, wirtualną trójwymiarową piłkę, gdzie każdy z uczestników będzie miał możliwość oglądania oraz oceniania innych. Oczywiście jak w każdym konkursie nie obędzie się bez nagród. Aby zapewnić, iż każdy będzie miał szansę, stworzyliśmy trzy kategorie:

Najbardziej lubiany – 3 najbardziej lubiane żonglerki, otrzymają ekskluzywny zegarek Maurice Lacroix z kolekcji Pontos

Kreatywności – Zespół Maurice Lacroix nagrodzi 3 najbardziej kreatywne żonglerki zegarkami z kolekcji Masterpiece, Pontos S oraz Eliros Chronographe

Miejsce – to kategoria gdzie nagrody przyznają eksperci z FC Barcelona, oceniając trzy najbardziej oryginalne miejsca z żonglerką, zwycięzca pojedzie na niezapomnianą podróż do Barcelony.

RelatedPost