Home / Maurice Lacroix / Maurice Lacroix i Red Dot Design Award

Maurice Lacroix i Red Dot Design Award

PRESTIŻOWA NAGRODA RED DOT PO RAZ KOLEJNY DLA MAURICE LACROIX

Miło nam poinformować, że luksusowa, szwajcarska firma zegarkowa Maurice Lacroix otrzymała 2 kolejne nagrody Red Dot Design!

W 2017 r. w kategorii zegarki i biżuteria, przez jury ekspertów z całego świata, zostały nagrodzone dwa spośród modeli Masterpiece: Masterpiece Chronograph Skeleton oraz  Masterpiece Skeleton.

Wielokrotnie nagradzane i innowacyjne kolekcje Maurice Lacroix zdobyły już wiele wcześniejszych Red Dot Design Awards, obecne nagrody to dwunasta i trzynasta, którą marka wygrała w tym prestiżowym konkursie od 2007 roku.

„Nagrody Red Dot Design są jednymi z najbardziej prestiżowych i najważniejszych międzynarodowych konkursów produktowych na świecie, jesteśmy więc podekscytowani, że otrzymaliśmy ponownie dwie z nich. To dla nas wielka sprawa. Kolekcja Masterpiece jest doskonałym wyrazem naszego podejścia do zegarków. Jest to ręcznie wykonane, nowoczesne, stylowe i innowacyjne zegarmistrzostwo najlepszej klasy. „- podkreśla Stephane Waser Managing Director marki Maurice Lacroix.

RelatedPost