Maciej Stuhr w Paryżu – sesja fotograficzna

Maciej Stuhr – ambasador manufaktury MAURICE LACROIX
Wyjątkowa sesja w Paryżu

Manufaktura zegarkowa Maurice Lacroix kontynuuje współpracę z Maciejem Stuhrem, wybitnym aktorem, publicystą i twórcą kabaretów, zaangażowanym prywatnie w liczne akcje, których założeniem jest niesienie pomocy potrzebującym. „Follow your conviction” to hasło przewodnie najnowszej kampanii Maurice Lacroix, które jednocześnie doskonale odzwierciedla postawę życiową aktora. Głównym przesłaniem współpracy jest wzajemne wsparcie i propagowanie tożsamych wartości.

Miejscem kolejnej wyjątkowej sesji Macieja Stuhra dla Maurice Lacroix został Paryż. Miasto, które nigdy nie śpi, pełne kontrastów. Miasto w światowej kulturze zajmuje miejsce szczególne, nie tylko ze względu na to, że jest stolicą Francji i jednym z największych miast Europy i świata. To tu działają najbardziej znane domy mody, przybywają malarze i poeci. Jedno z najbardziej malowniczych miast na świecie. Miejsce gdzie historia miesza się z nowoczesnością a indywidualność jest bardziej w cenie niż gdziekolwiek indziej. Autorką sesji jest żona Pana Macieja, wybitny fotograf – Samanta Stuhr

W listopadzie wchodzi do kin kolejny film z udziałem Pana Macieja – „Listy do M.” W komedii tej zapowiadanej tez jako „komedia bardzo romantyczna” Pan Maciej wcielił się w rolę romantycznego radiowca Macieja o niesamowitym glosie i pełnej humoru autoironii. Jego zegarek z linii Pontos manufaktury Maurice Lacroix cały czas towarzyszył Maciejowi na planie.

Maurice Lacroix serdecznie zaprasza do kin.