Home / Esprit / Najnowsze trendy w męskiej kolekcji zegarków ESPRIT

Najnowsze trendy w męskiej kolekcji zegarków ESPRIT

Kolekcja zegarków Esprit wiosna/lato 2016

Niezależnie od tego, czy zamierzasz spędzić dzień z przyjaciółmi podczas męskiego wypadu za miasto, czy szykujesz się do biznesowego spotkania – zegarek z najnowszej kolekcji Esprit sprawdzi się idealnie w każdym wariancie podczas codziennych zmagań z czasem.

MILITARY GREEN / ES108791003

Ten wielofunkcyjny chronograf zachowuje wodoszczelność aż do 10ATM. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i wielu wariantach kolorystycznych każdy mężczyzna z łatwością znajdzie odpowiednią wersję dla siebie. Do wyboru jest model z antracytową, srebrną lub miedzianą tarczą, na nylonowym pasku lub klasycznym, wykonanym z naturalnej skóry. Inspiracją do powstania czasomierza były masywne zegarki pilotów. Elementami charakterystycznymi, które zastosowali projektanci marki Esprit są kontrastujące indeksy i duża,  przejrzysta tarcza o średnicy 43mm, a także okazałe wskazówki. Czerwone akcenty stanowią idealne wykończenie tego przyciągającego wzrok czasomierza.

BLACK / ES108831002

Kolekcja_zegarkow_Esprit_wiosna_lato_2016_1.2

Zegarki z serii Diver są stworzone by podkręcić apetyt na przeżycie niezapomnianej przygody. Mocny, sportowy charakter czasomierzy sprzyja pełnym emocji wyprawom w nieznane. Szczególne przywiązanie do detali ukazane dzięki mnogości kontrastujących elementów sprawia, że ciekawski wzrok wędruje po tarczy, niczym po turystycznym szlaku. Dzięki wytrzymałemu paskowi masz pewność, że zegarek przetrwa każde wyzwanie. Średnica czasomierza to okazałe 46mm, a wodoszczelność dochodzi aż do 10ATM.

RelatedPost