Home / Esprit / Kolekcja zegarków Esprit wiosna/lato 2015 – męska

Kolekcja zegarków Esprit wiosna/lato 2015 – męska

Inspirowana naturą kolekcja zegarków Esprit wiosna/lato 2015

Kolekcja męska

Marka Esprit przygotowała dla panów ciekawe propozycje na ten sezon. W najnowszej męskiej kolekcji zegarków wiosna / lato 2015 króluje trend ukazujący kontrastujące barwy i zdecydowane wzornictwo.

Poznaj bliżej męskie zegarki z kolekcji Esprit wiosna/lato 2015

Męski i pociągający, bezkompromisowy i odważny – tak prezentuje się MATHIAS BLACK z najnowszej kolekcji zegarków Esprit wiosna / lato 2015. Solidna koperta wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej stanowi wspaniałą podstawę dla eleganckiej, srebrnej tarczy. Kontrastujące liczniki zestawione z granatowymi dyskami multifunkcji i odznaczającą się wskazówką sekundową ukazuje mocne, kolorystyczne akcenty nadające czasomierzowi zdecydowany i śmiały, a zarazem lekki letni wygląd. Klasę czasomierza podkreśla elegancki pasek z imitacji skóry krokodyla.

Model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, również czarnej i antracytowej.

Sportowy model RYAN BROWN z najnowszej kolekcji Esprit wiosna / lato 2015 to okazały zegarek z funkcją chronografu i podziałką tachometryczną. Czasomierz  zyskuje uznanie dzięki precyzji w odmierzaniu cennych minut oraz niebanalnemu wzornictwu podkreślającemu jego mocny charakter. Odznaczające się na tarczy dwa srebrne liczniki  kontrastują z ciemną barwą tła, a solidny skórzany pasek idealnie dopasowuje się do nadgarstka. RYAN BROWN to idealny kompan na odważne eskapady, żądnych przygody zdecydowanych, pewnych siebie mężczyzn.

RelatedPost