Home / Esprit / Kolekcja zegarków Esprit jesień/zima 2014 – męska

Kolekcja zegarków Esprit jesień/zima 2014 – męska

Inspirowana naturą kolekcja zegarków Esprit jesień/zima 2014

Kolekcja męska

W tym sezonie marka Esprit przygotowała specjalną ofertę dla Panów. Inspirowana naturą kolekcja Esprit jesień/zima 2014 wprost zapiera dech w piersiach. Podobnie jak otwarte przestrzenie, surowy klimat oraz fauna i flora dalekiej Arktyki, będące muzą towarzyszącą projektantom podczas tworzenia linii męskiej. Z zegarkiem Esprit na nadgarstku obudzisz w sobie ducha podróżnika i zapragniesz stawić czoła nowym wyzwaniom. Inspirujący wygląd zegarków z kolekcji męskiej idzie w  parze z funkcjonalnością. Solidne skórzane i nylonowe paski sprawdzą się idealnie podczas ekscytujących podróży i zdadzą egzamin przeciwstawione nawet ekstremalnym warunkom pogodowym. Każdy męski czasomierz z kolekcji  Esprit jesień/zima 2014 charakteryzuje niezwykła wytrzymałość i modny, sportowy styl. Warto zaopatrzyć się na zimę w chociaż jeden tak wyjątkowy czasomierz.

Poznaj bliżej męskie zegarki z kolekcji Esprit jesień/zima 2014

ALARIC MILITARY GREEN
Śmiały wygląd ALARIC MILITARY GREEN z najnowszej kolekcji zegarków Esprit jesień/zima 2014 sprawi, że poczujesz nieodpartą, nagłą potrzebę, by podjąć nowe wyzwanie i wyruszyć na spotkanie przygody. Odważne męskie detale takie jak trzy słusznej wielkości koronki, dające pełną kontrolę nad funkcjami czasomierza, czy solidna, ciemna koperta spowodują podniesienie tętna u każdego mężczyzny. Zegarek można nosić na wytrzymałym skórzanym pasku lub jego modnym nylonowym odpowiedniku. Sama koperta zaś powstała z najwyższej jakości stali szlachetnej, a dostępna jest w kolorze srebra lub czarnym.

EQUALIZER OUTDOOR MILITARY GREEN
Dzięki swojemu oryginalnemu wzornictwu, ten niesamowity zegarek z funkcją chronografu jest tematem rozmów wszystkich modnych gentelmenów z towarzystwa. Wyjątkowe  detale przyciągają wzrok i pozwalają cieszyć oko wspaniałym wzornictwem. Warto przyjrzeć się bliżej sportowej tarczy, która przechodzi płynnie w dwa znajdujące się po przeciwnych stronach uchwyty. To one stabilizują bransoletę przy pomocy solidnych, płaskich śrub. Elementami wybijającymi się z ciemnego tła są luminescencyjne indeksy i wskazówki.  Stanowią one mocny kontrast dla pozostałych części tego niezwykłego czasomierza. Zegarek posiada trzy funkcjonalne koronki, które pozwalają na płynną zmianę ustawień, a wodoodporność do 5 ATM gwarantuje możliwość kąpieli bez obawy o zalanie mechanizmu. Model dostępny jest w kolorze srebra lub czarnym.

RelatedPost