Home / Esprit / Kolekcja zegarków Esprit dla kobiet – trendy

Kolekcja zegarków Esprit dla kobiet – trendy

Zjawiskowa kolekcja zegarków Esprit jesień / zima 2015

Dynamiczny żywioł wody i mieniące się kamienie to dwa elementy, które zainspirowały projektantów marki Esprit do stworzenia kolekcji zegarków jesień/zima 2015. W tym sezonie dominują dwa efektowne motywy: Glamorous Drops i Stone Explosion. Każdy z nich ma moc, by rozjaśnić swoim blaskiem szare, pochmurne dni. A czy nie tego właśnie potrzebujemy każdej jesieni?

GLAMOROUS DROPS

Zegarki Esprit z kolekcji Glamorous drops mają delikatne, opływowe kształty zainspirowane łagodnym nurtem wody. Dzięki tak wyprofilowanym konturom wdzięcznie podkreślą każdą codzienną kreację. Cyrkonie niejednokrotnie przedstawione jako krople, przywodzą na myśl opalizującą rosę chłodnego poranka, skrzące się drobinki śniegu lub rześki jesienny deszcz. Czasomierze z tak subtelnymi, a jednocześnie charakterystycznymi zdobieniamiemanują kobiecością, roztaczając wokół romantyczną aurę. To właśnie dopracowane detale dodają uroku całej kolekcji czyniąc ją niepowtarzalną. Połyskujące akcenty na tarczach, kopertach czy bransoletach idealnie wpisują się w jesienno-zimowy sezon, rozświetlając go swoim blaskiem.

STONE EXPLOSION

Motyw Stone Explosion zainspirował projektantów marki Esprit do eksplorowania możliwości, jakie daje wykorzystanie elementów biżuteryjnych w zegarkach.  Połyskujące kamienie bez wątpienia urozmaicają wygląd czasomierza, a umiejętnie rozmieszczone na tarczy czy kopercie czynią go wyjątkowym. Najnowsza kolekcja Esprit składa się z unikalnych modeli, które idealnie podkreślą zarówno elegancką kreację, jak i codzienny, swobodny strój. Stone Explosion obejmuje szeroką gamę zegarków od klasycznych kształtów kopert ozdobionych drobnymi, połyskującymi dyskretnie kamieniami po bogato zdobione, wysadzane cyrkoniami i zapierające dech w piersiach.

RelatedPost