Home / Maurice Lacroix / Fiaba Date – Najbardziej uwodzicielska kolekcja Maurice Lacroix

Fiaba Date – Najbardziej uwodzicielska kolekcja Maurice Lacroix

FIABA DATE. NIEZWYKLE STYLOWA I UWIDZICIELSKA

Fiaba Date dołączyła do rodziny zegarków Maurice Lacroix, by olśnić elegancją i wzbogacić kolekcję wyjątkowych czasomierzy, jakie prezentuje marka. We Włoszech Fiaba oznacza bajkę, co idealnie charakteryzuje linię tych delikatnych, stylowych arcydzieł. Manufaktura oferuje urzekające połączenie łagodnych, krągłych kształtów i stonowanych barw, będących kontrastem dla mocno zaakcentowanych krawędzi zegarków prezentowanych w poprzedniej odsłonie Fiaby. Niewątpliwy atut modeli z najnowszej kolekcji stanowi dyskretny datownik znajdujący się w niewielkim oknie na godz. 3. Ten drobny akcent dodaje uroku, a nienachalny sposób umieszczenia go na tarczy stanowi o klasie i elegancji.

Maurice Lacroix z dumą prezentuje okrągłą wersję znanej już, stylowym kobietom Fiaby. Marka proponuje różne wersje zegarka. Fiaba Date będzie dostępna w gładkiej, wypolerowanej stali szlachetnej lub wysadzana drogocennymi kamieniami. Średnica koperty to 28mm i 32mm, a wodoszczelność do 30m (3atm). Niebieski akcent kolorystyczny na wydatnej koronce, przywodzi na myśl błękit fal oceanu, który wspaniale komponuje się z delikatnym wzorem zdobiącym tarczę w kolorze srebra lub czystym blaskiem białej masy perłowej. Całość chroni solidne szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną po wewnętrznej stronie.

Okrągłe okno daty umieszczone na godz. 3. Idealnie współgra z subtelnością tarczy. Obramowanie datownika (w zależności od modelu) jest rodowane lub z powłoką z różowego złota. Wskazówki dumnie górują nad cyframi rzymskimi lub diamentowo ciętymi indeksami. Natomiast wskazanie godzin i minut (oraz sekund w wersji 32mm) prezentuje zdecydowany niebieski kolor lub subtelny różowy (dzięki powłoce z różowego złota). Każdy z modeli wyróżnia elegancka bransoleta wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. W wybranych czasomierzach jest ona wzbogacona elementami pokrytymi złotem. Całości dopełnia szykowne zapięcie ze zintegrowanymi przyciskami.

Dodatkowym elementem Fiaba Date, pozwalającym na dopasowanie zegarka do własnych potrzeb i upodobań, jest wybór pierścieni. Dostępny jest elegancki, wykonany ze stali szlachetnej lub pokryty złotem. Prawdziwą ozdobą linii są modele wysadzane diamentami. W wersji o średnicy 28mm jest ich 60, natomiast 32mm koperta mieści aż 68 drogocennych kamieni, co łącznie stanowi masę 0.24ct i 0.27ct

Fiaba Date to filigranowe dzieło sztuki stworzone przez Maurice Lacroix z myślą o kobietach, które rozumieją jak istotnym dopełnieniem kreacji jest stylowy dodatek. Ten wyjątkowy czasomierz jest naturalnym wyborem wyrafinowanej damy doceniającej piękno i elegancję współczesnego wzornictwa.

Fiaba_Date_paleta

RelatedPost