Home / Bez kategorii / ESPRIT NOWA KOLEKCJA 2018

ESPRIT NOWA KOLEKCJA 2018

ESPRIT Spring/Summer 2018

Wiosenne przebudzenie marki ESPRIT w najnowszej kolekcji zegarów na sezon Wiosna/Lato 2018:)

Mocno zredukowane linie, zdecydowanie bardziej minimalistyczny design i modny styl podkreślony subtelnymi detalami graficznymi – to cechy najnowszej kolekcji ESPRIT. Wprowadzenie nowych materiałów zapewnia jej żywiołowość, silny charakter i przejrzystość. Klasyczne i kultowe modele, takie jak zegarek Houston, znajdują nową i nowoczesną interpretację.

Ta kolekcja jest pełna świeżości i ekscytacji.

ESPRIT MIRROR
Elegancka obudowa, chromowane lustrzane tarcze w połączeniu z ciepłymi kolorami w tonacji różu, beżu i złota – modne, przekonujące i unikatowe. Ta wyjątkowa linia jest dostępna zarówno z wymiennymi skórzanymi pasami jak i bransoletkami typu mesh w różnych kolorach.

ESPRIT CLASSIC

Minimalistyczny design i wyraźna kolorystyka- te cechy z kolekcji ESPRIT Spring / Summer 2018 są stworzone dla modowych purystów. Klasyczna koperta zaprojektowana w eleganckim kształcie, tarcze z unikalnym podwójnym wykończeniem i dodatkowymi akcentami. Dostępny ze skórzanym paskiem z cielęcej skóry i popularnymi siatkowymi bransoletkami typu mesh – wymienny, umożliwiający zamianę między skórzanym paskiem a mesh

ESPRIT VINTAGE
D
otyk vintage w połączeniu z nowoczesnymi, minimalistycznymi cechami określa ten zegarek jako nowy klasyk. Subtelna, minimalistyczna konstrukcja tarczy w połączeniu z modnymi stalowymi kopertami i smukłym indeksami dla niego i dla niej. Hołd dla awangardy, nowoczesne kompetencje w zakresie projektowania określające markę.

ESPRIT HUSTON
Nowa i nowoczesna interpretacja ikony: ESPRIT Houston. Efektowny wygląd: minimalistyczne tarcze oraz koperty, połączone po raz pierwszy z wyrafinowanym stalowym paskiem typu mesh. Odświeżona linia Houston jest dostępna w różnych kolorach, w tym w złocie, różowym złocie, niebieskim i czarnym.

ESPRIT LOVE
Klasyczny zestaw zegarka z bransoletką, który pozwoli sercom bić szybciej. Na obu elementach symbol miłości dyskretne nadaje ton reprezentując ponadczasowy, ale i elegancki wygląd. Idealny zestaw na prezent z okazji walentynek czy urodzin, dla mamy, przyjaciółki, siostry a nawet dla samej siebie