Home / Continental Watches

Continental Watches

CONTINENTAL WATCHES

Siedziba firmy EVACO S.A. będącej właścicielem marki CONTINENTAL (pełna nazwa to: „Continental Swiss Made since 1924”) znajduje się w szwajcarskiej miejscowości Möhlin, kantonie Aargau. W 1993r. EVACO S.A. została przejęta przez Rivoli Group, wiodącego sprzedawcę dóbr marek luksusowych i marek typu fashion na Bliskim Wschodzie.

DZIEDZICTWO

Marka CONTINENTAL powstała w 1924r. Obecnie ma ustabilizowaną pozycję na rynku, a swój sukces zawdzięcza m.in. czerpaniu z najlepszych tradycji szwajcarskiego rzemiosła i łączeniu ich z inspirującymi projektami, precyzją wykonania oraz niezawodnością. Wieloletnie doświadczenie firmy odzwierciedla różnorodna oferta przystosowana do potrzeb i kieszeni każdego klienta.

SWISS MADE

Sygnowane prestiżowym znakiem SWISS MADE, zegarki CONTINENTAL w pełni na niego zasługują. Marka przywiązuje szczególną wagę do jakości swoich wyrobów. Materiały użyte do produkcji to m.in. najwyższej jakości stal szlachetna, szkła szafirowe, oraz mechanizmy. Marka CONTINENTAL oferuje szeroką gamę czasomierzy, które perfekcyjnie łączą tradycyjne szwajcarskie zegarmistrzostwo z wyjątkową, ponadczasową elegancją. Każdy z nich objęty jest dwuletnią międzynarodową gwarancją.

WSPÓŁCZESNOŚĆ

Marka CONTINENTAL oferuje szeroką gamę zegarków, która idealnie wpisuje się w obecne trendy, zachowując jednocześnie klasę płynącą z ponad 90-letniej tradycji szwajcarskiego rzemiosła. Zasady, którymi kieruje się firma towarzyszą wszystkim etapom przygotowań – od projektu, przez dystrybucję, aż po sprzedaż wymagającym klientom. Oczywiście marka nie pozostaje obojętna na zmiany na rynku zegarkowym i idzie z duchem czasu, wzbogacając kolekcje o nowe techniczne rozwiązania.