Home / Maurice Lacroix / Burgundowa Fiaba Valentine od Maurice Lacroix

Burgundowa Fiaba Valentine od Maurice Lacroix

Dla kobiet, które lubią się wyróżniać

Fiaba Valentine to specjalne, limitowane wydanie zegarka marki Maurice Lacroix celebrujące miłość i kobiecość. Olśniewa elegancją i wzbogaca kolekcję wszystkich pozostałych, wyjątkowych, czasomierzy, jakie prezentuje marka. Jego smukłe wskazówki chwytają czas, kiedy miłość jest w Twoim sercu, a uczucie jest w Twoich myślach.

We Włoszech Fiaba oznacza bajkę, co doskonale charakteryzuje linię tych delikatnych i stylowych arcydzieł. W wydanym na Walentynki modelu, Maurice Lacroix oferuje połączenie łagodnych, krągłych kształtów i urzekających barw miłości. Satynowy, burgundowy pasek olśniewa kolorem i idealnie pasuje do nadgarstka a czerwony kamień w koronce to dopełnienie, które urzeknie każdą romantyczkę. Niewątpliwy atut stanowi także 11 diamentów zdobiących piękną, giloszowaną tarczę zegarka. Te luksusowe akcenty dodają uroku, a nienachalny sposób ich umieszczenia stanowi o klasie i elegancji. Całość chroni solidne, szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną. Koperta o średnicy 32mm wykonana jest ze stali szlachetnej oraz złoconego pierścienia. Na cały świat powstało 300 sztuk tego modelu, w Polsce dostępnych jest tylko kilka z nich.

Model Fiaba Valentine to filigranowe dzieło sztuki stworzone z myślą o kobietach, które kochają stylowe i oryginalne dodatki. To także hołd, jaki marka składa miłości, jako najwspanialszemu z uczuć. Daj się zaczarować i zabrać do bajkowego, zakochanego świata Maurice Lacroix. Teraz jest najlepszy czas na dzielenie się miłością.